סיפור של אלוף

 
 

75 ק"ג של פלדה... מטר שמונים של רוח לחימה... קבלו לזירה את יבגני פייגיייייייין!

 
אלוף ליטא ב-MMA. אלוף המדיניות הבלטיות ב-MMA שלוש פעמים. אלוף תחרויות קיקבוקס בינלאומיות לנוער. אלוף בקרבות ובטורנירים בינלאומיים לקיקבוקס ולאגרוף תאילנדי. מאזן מרשים של 23 ניצחונות מול 3 הפסדים. עם רזומה כזה לא צריך לדבר יותר מדי, אבל עדיין רצינו לספר לך את סיפורו של האלוף.
 
יבגני פייגין נולד בליטא. בגיל 6 התחיל להתאמן ב-MMA, באגרוף תאילנדי ובקיקבוקס, ותוך שנה כבר נכנס לזירת התחרויות. עד גיל 18 הספיק להשתתף ב-40 קרבות! כשהיה בן 18 עבר לגור בישראל, ובגיל 23 עבר קורס מדריכי קיקבוקס ואגרוף תאילנדי במכון וינגייט. בשנת 2013 סיים לימודי Sport Business Management באוניברסיטת לטביה.

לאחר הלימודים בלטביה, יבגני הקים מועדון קרב מקצועי בשם FE-Fighters, שבעצם מורכב מראשי התיבות של שמו. המרכז נמצא במלון איילנד נתניה, על חוף הים, וזה אחד היתרונות המרכזיים שלו: הרבה אוויר נקי שנכנס לריאות ולנשמה, מה שעושה את כל ההבדל בזמן אימונים ולחימה.

יבגני ליווה לאורך השנים אינספור תלמידים ותלמידות: מבוגרים, בני נוער וילדים כבר מגיל שנתיים. רבים מתלמידיו השתתפו בקרבות מקצועיים בישראל ובאירופה, ואף זכו בתואר אלופי ישראל ואלופי עולם בקיקבוקס, באגרוף תאילנדי וב-MMA.

 
יש לך ממי ללמוד. רק נשאר להיכנס לזירה. לפרטים ולהרשמה: 052-4000737.